Otázky a odpovědi

1. Co to je GayWeekend?

Líbil se nám nápad, pořádat víkendové akce pro gay kluky, kteří mají rádi společnost a rádi poznávají nové lidi. GayWeekend je hodně prezentován o sexu, ale věř, že jen o sexu to není. Kluci na akci klidně jen popíjejí a kecají, když mají chuť zablbnout, zalezou si do darkroomu a užijí si akci dle své libosti.

2. Jak to na Gayweekendu probíhá?

Po check-in se poznáme u kafe či nějakého dobrého drinku. Nemusíš se bát, že by to mělo být nějaké seznamovací kolečko. Máš totiž od první chvíle naprostou volnost. Nejedná se o organizovanou dovolenou, ale o naprosto pohodový a relaxační víkend. Můžeš si jen tak povídat s ostatními účastníky nebo můžeš zajít do darkroomu, kde se pobavíš tak, jak jen sám chceš.

3. Jak se dozvím, kdo jede?

Toto je i pro nás organizátory složitá oblast. Chceme u všech účastníků zajistit jejich naprostou diskrétnost a proto se snažíme všelijak předejít zneužití jejich fotek a dalších osobních údajů tzv. sběrateli. Každý účastník prochází face, body and dick photo control. Tímto se snažíme předcházet nepříjemnostem, že by účastníci byli zklamáni z vybraných účastníků. Uznáváme však, že ne vždy se nám podaří vybrat naprosté ideály pro všechny a tak ve skromnosti říkáme, že to bohužel nedokážou nikde. Jen si představ, že přijedeš do gayhotelu a ten bude plný krásných a božských chlapů nebo přijdeš do gayclubu, kde budou jen šukatelní kluci - trošku sen co? Tak ten bohužel nedokážeme splnit, ale slibujeme, že pro to uděláme maximum. 

Fotky účastníků, ale nakonec dostaneš, a to těsně před odjezdem, protože se nám skladba účastníků průběžně mění. 

4. Proč se skladba účastníků mění? 

Někdy se stane, že do plánu odjet na gayweekend skočí jiná důležitější věc. Někdy prostě někdo onemocní a někdy je bohužel silnější strach a obavy z akce, že nám účastník do poslední chvíle tvrdí, že dorazí a nakonec nepřijede. To je život a tak to musíme brát. Všem, ale říkám, že není se třeba vůbec ničeho obávat, nikdo vás do ničeho nutit nebude a nakonec třeba budete mile překvapeni, stejně jako desítky našich nových kamarádů. 

5. Proč se musím registrovat na webu?

Takovou povinnost nám ukládá zákon, abychom s vámi mohli vůbec komunikovat. 

6. Je taková akce vůbec bezpečná z hlediska pohlavních nemocí? 

Naší snahou je, aby si každý z akce odvezl pouze silné a pěkné zážitky. V žádném případě nechceme, aby sis odvezl cokoliv jiného. Proto klademe důraz na bezpečný sex. Doporučujeme se chránit více faktory a to užíváním PRePu, který Tě ochrání před infekcí HIV. Dále použitím kondomu, pro ochranu před dalšími pohlavními nemocemi. Na našich akcích je kondom doporučován a nepřebíráme žádnou odpovědnost za nepoužívání ochranných prostředků při sexu. Je to jen na Tobě a tvých sexuálních partnerech.

7. Jak je to s CH?

Na našich akcích netolerujeme, žádné druhy tvrdých drog!

Naopak tolerujeme užívání Poppers, Viagry či Kamagry, avšak velmi zodpovědně. 

Pokud se bez těchto látek obejdete, jedině dobře :)

8. Jak je to s platbou za GayWeekend?

Každá akce, kterou pořádáme něco stojí. Do nákladů nám vstupuje pronájem, spotřeba elektřiny, vody, topení a další věci jako jsou doplňky do darkroomu. Rádi bychom akci dělali zdarma, ale nemůžeme to bohužel dotovat. Dobrou zprávou je, že před akcí od Tebe potřebujeme jen zálohu, která má pro nás dva významy, o kterých se dozvíš v další otázce. Doplatek se namístě platí běžně v hotovosti, výjimečně okamžitým převodem. 

9. Proč musím platit zálohu?

Jak jsem psal v otázce osm. Platba zálohy má pro nás dva významy. 

Tím prvním je, že si ověříme u účastníka jeho skutečný zájem se této akce zúčastnit. A tím druhým je nespolehlivost dnešních lidí a nemůžeme si dovolit, abychom tyto akce dotovali z našich výplat. 

10. Nechci někomu cizímu posílat na účet 490 Kč. Nechci o tyto peníze přijít!

Tak tohle naprosto chápu, obzvláště v dnešní době, kdy na nás čeká podvod pod každým tlačítkem, které máme stisknout. Chci hrát fairplay, proto chci abys měl vždy pocit, že jednáš se seriózním člověkem. Každému, kdo pošle zálohu se snažím co nejdříve poslat potvrzení z banky, tak aby měl v ruce nějaký doklad a mohl kdykoliv tuto transakci reklamovat. Ještě dodám, že záloha je nevratná. Jak jsem již zmiňoval, že nám do plánu odjet na akci skočí něco důležitějšího nebo jen onemocníme. Proto jsem připravený tuto zálohu přesunout do dalšího termínu dle tvé volby.